Ласкаво запрошуємо вас до нас в бібліотеку! Відвідайте, не пошкодуєте

Ласкаво запрошуємо до нас в бібліотеку! Відвідайте,не пошкодуєте!

суботу, 7 квітня 2012 р.

Тиждень дитячої та юнацької книги!

В рамках тижня книги були проведені такі заходи: для учнів 10-11 класів - День пані Енциклопедії: "Я це знаю" - брейн- ринг. Учні позмагалися в умінні користуватися довідковим апаратом бібліотеки, а саме: довідниками, енциклопедіями, словниками. Згадали і український алфавіт. І мені і учням захід сподобався. Сподіваюсь згадають ці навики, коли стануть студентами.

Для учнів 7-8 класів проведений Дені історії: "Мандри Херсонщиною". Учні подивилися відео сюжети про історію рідного краю, знаменитих наших земляків. Відповіли на питання краєзнавчої вікторини.Для учнів 5-6 класів - День презентації: театралізована гра-подорож " Гойдалки над степом". Самий вдалий захід,  нам, вчителям і дітям дуже сподобалось. Дітки розповідали вірші напам'ять, читали гуморески Херсонських поетів. Час так швидко сплинув, а хотілося слухати й слухати.


Завітали до нас і вихованці дитячого садочка з поезоконцертом : "Я на стільчику стою і віршами говорю". А потім дивилися мультики. Пообіцяли часто заходити до бібліотеки, я повірила. 


І самий найбільший захід проведено для учнів 1, 2, 4 класів: День книжкових іменин, до 130 річчя з дня народження Корнія Івановича Чуковського: "Я це читав". Вікторини, конкурси, загадки, ребуси, чорна скриня - у нас було все. А яка гарна Муха - Цокотуха відвідала захід, А Федора так щиро просила вибачення у своїх тарілок. Чим менші дітки, тим легше з ними працювати. Ось так пройшов у нас Тиждень дитячої та юнацької книги. До нових зустрічей.Немає коментарів:

Дописати коментар