Ласкаво запрошуємо вас до нас в бібліотеку! Відвідайте, не пошкодуєте

Ласкаво запрошуємо до нас в бібліотеку! Відвідайте,не пошкодуєте!

четвер, 6 квітня 2017 р.

Всеукраїнський Тиждень дитячого читання.

У Тиждень дитячого читання для дітей організовані та проведені такі заходи. Разом зі шкільною бібліотекою оголошені акції - "Подаруй книгу бібліотеці", та "Намалюй свою книгу". Оформлено виставку-гру "Рідну мову буду знати, берегти і шанувати!" У День нової книги відбулася презентація книги сучасної Тернопільської письменниці Марії  Баліцької "Журавлина пісня", для учнів 5-6 класів. Познайомили дітей з новою книгою, прочитали вірші, подивилися відео-інтерв'ю письменниці та прослухали пісню на слова Марії Баліцької. Під час заходу, зателефонувала сама письменниця, мабуть відчула, що мова йде про її творчість. На заході були присутні і класні керівники: Оксана Єрух та Галина  Пинул. По реакції слухачів, було зрозуміло, що захід сподобався. Думаю те, що книжка про односельчанина, воїна АТО, Шаваровського Володимира Йосиповича, про його дитинство та життя не могла не зацікавити присутніх.  
Пізнавальне сафарі "Цікаві. Дивні. Незвичайні ", пройшло для учнів 1-4 класів. Цікава, дивовижна подорож по  природним місцям Херсонщини зацікавила всіх. В кінці заходу переможці отримали грамоти та подарунки.

Велику допомогу у проведені таких заходів надають ігри, розроблені Херсонською обласною бібліотекою для дітей "Ігри патріотів Херсонщини". Цікаві, незвичні, можна грати командами, класами. За що величезна подяка авторам ідеї. 

Тиждень ще не закінчився, попереду ще 2 заходи. Цікаві зустрічі з книгою та її героями. До зустрічей.

Немає коментарів:

Дописати коментар